TERMELÉSVEZETŐ

Meghirdetett pozícióTermelésvezető
Juttatások2500 – 3000 €
Munkavégzés helyszíneGyergyóremete
TípusTeljes munkaidős

A gyergyóremetei liofilizáló üzem Termelésvezetőt keres teljes munkaidőben.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, élelmiszermérnök képzés előnyt jelent
  • Gyártásban, termelésirányításban szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Előnyt jelent hűtőipari technológiában szerzett tapasztalat, zöldség és gyümölcs fagyasztva történő feldolgozás és raktározás terén (IQF vagy alagút típusú gyors fagyasztó, más fagyasztó rendszerek)
  • Közép-, vagy haladószintű aktív angol és román nyelvtudás, szóban és írásban
  • Számítógép és adatbázis kezelői ismeretek

Feladatok:

  • A termelés szervezése és irányítása a gyárigazgatóval és műszakvezetőkkel közösen
  • A termeléshez szükséges ellátásának biztosítása és a készletgazdálkodás felügyelete
  • A gyártási tevékenység megszervezése a megrendelések függvényében
  • Minőségi késztermék előállításának biztosítása
  • Részvétel a munkatársak kiválasztásában és betanításában

Szükséges készségek:

  • Önálló gondolkodás, elemző készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • Őszinteség, jó önismeret, személyes példamutatás
  • Erős tárgyaló, kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó delegálási képesség

Amit kínálunk:

Juttatások: 2500 – 3000 €

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kimagasló bérezés, karrier lehetőség
  • Innovatív technológiák, komoly fejlesztések, modern munkakörnyezet
  • Dinamikus és ambíciós csapat
  • Támogató környezet

A pályázat benyújtásának módja e-mail alapon történik. A jelentkezéshez kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az jobs@nullbayerstrada.ro címre.